August 2014

my outfit

31. august 2014 at 11:07 | Kača |  my personality
Ahoj lidi,
tak už zítra to začne. Jsem jediný magor, který se těší, jak malé dítě na Vánoce? Popravdě jsem se těšila každý rok. Minulý rok moc ne, prootže nás čekal barmaňák a s ním i ty závěrečné zkoušky, z kterých jsem měla strašnou depku, No nevadí, každopádne jsem to zvládla a už jsem se ten rok nebála ničeho. Samozřejmě jsem už 2 týdny plánovala, co na sebe, idkyž je to den, jako jiný. Jsem blázen, já vím. Takže jsem se pokusila to všechno nějak nafotit..


o 5 tun lehčí..

30. august 2014 at 15:24 | Kača |  my personality
Hezké odpoledne přeji,
včera večer po mém článku jsem se nsažila obíhat, konečně..
Neměla jsem vůbec náladu psát články, ale snažila jsem se obíhat. Takže jsem byla jen u někoho.

Článek na téma hairs.
Je to článek o mně, protože je moje mamka kadeřnice a včera jsem po ní chtěla zastřihnout konečky, nakonec jsem si to rozmyslela a nechala si zkrátit vlasy, alespoň o 12 cm. O:) Byla jsem úplně mega ráda, nevím, jak to bude vypadat vlnité, zatím to mám umyté, rovné a trošku vyžehlené, takže vážně uvidíme. Normálně mám vlnité vlasy, ale většinou když to umyju a vyfénuju, tak se mi narovnají, což jsme fakt vděčná..


(já tu Shay M. stejně miluju, je neuvěřitelně krásná a její vlasy.. :3 )

chocolate cake

29. august 2014 at 22:05 | Kača |  bullshit
Ahojky,
pekla jsem doma dortík. Jen tak, protože jsem se nudila a měla doma marcipán, chtěla jsem ho rozválet a potáhnout jím ten dort/tu dortu :D nevím, jak ste zvyklí. Nakonec jsem ho neudělala a dělala jsem čokoládový dortík....♥

Takže, takhle nějak jsem začínala...
nachystala jsem si věci, co ptořebuji.. :) a pak jsem začla:) článek obsahuje RECEPT + POSTUP

mushrooms

28. august 2014 at 10:06 | Kača |  photography
Dobré ráno a je tu článek o houbaření, protože dneska jedem s mamkou zase. Je to fajn chodit po tom lese, ikdyž mě to po chvilce přestane bavit, protože už nic nemůžu najít. Ale jdu tam protože miluju smažený bedle a všichni mi říkají, že bedle ještě nerostou, přitom jsem viděla holku ze školy se čtyřma obrovskýma kloboukama od bedle :O. Moc jsem jí zaviděla.. doufám, že dneska najdu..

V lese před pár dny..


Will be counting stars

27. august 2014 at 19:45 | Kača |  photography
AHOJKY,
TAK JSOU TU KONEČNĚ MOJE SLÍBENÉ HVĚZDY, KTERÉ ANI VIDĚT NEJSOU.
Tenhle foťáček si více méně dělal, co chtěl, při focení téhle oblohy. Kamoška mi ještě neposlala vlog, který jsme natáčely, takže ten se snad někdy objeví, zatím neslibuji. Ale teď k hvězdám. Čučely jsme na ně, ale padat jsme je neviděly. Možná jsem viděla jednu? Ale to se mi určitě zase něco zdálo...


The fault in our stars

27. august 2014 at 12:49 | Kača |  bullshit

MAYBE "OKAY" WILL BE OUR "ALWAYS".

Včera jsem se dívala na The fault in our stars (Hvězdy nám nepřály) a musím říct, že to bylo vážně boží. Nečetla jsem k nížku, takže vlastně nemůžu moc posoudit oproti knížce. Věděla jsem o čem film je dřív, než jsem se dívala. Trošku jsem měla zklamání, že Augustus umře, ale nevěděla jsem, že takhle. Že to tam vlastně ani svým způsobem nebude. Teda spíš, že Hazel u toho nebude. To mě štvalo nejvíc. Ikdyž by to pro ni bylo trošku víc bolestivější. Byl tam 'falešný' pohřeb a pak najednou něco po osmi dnech. To mě trošku zklamalo, že se to stalo takhle. Ale jinak se mi film líbil strašně. Břečela jsem u toho nejmíň 6krát a to je co říct. Ikdyž poslední dobou brečím u všeho.

love is..tfios

jak v hotelu

26. august 2014 at 22:28 | Kača |  bullshit
AHOOOOJ.
I'n so sorry..
Nějak sem nechodím, což mě štve, ale asi blbý období. Vím, že vám dlužím dva články a ty BUDOU. Ale nějak nemám náladu psolední dny, protože je toho prostě už... až až až.. po krk prostě... A možný bych se z toho mohla vypsat, ale jelikož mlj blog má asi 5 lidi, tak prostě nevím. Nepotřebuju to takhle šířit.

Ale z pět k tématu článku... jak v hotelu? proč...?
Jeden den u mě byla kamoška ze třídy a šly jsme běhat a cvičit... :))
Další den u mě spala nejlepší kamarádka, tak to bylo takový fajn :)
A třetí den u mě spala kamarádka, to bylo spestření toho všeho špatnýho <3
Takže si připadnu jak v hotelovém pokoji :D Ale jsem ráda, že nejsu sama. Nemám nálad, co psát.. ale jsem líná přethnout fotky z fotaku, proto tu není článek..

Untitled

Running

23. august 2014 at 21:45 | Kača |  bullshit
Ahoj lidi,

nějak ztrácím čas na blog, ale teď mám chvilku tak píšu. Včera u mě spala kamarádka ze třídy, se kterou sedím. Šly jsme s ní i s Peťou běhat. Uběhly jsme 3,8 km. Na mě je to celkem síla, protože já se vždycky strašně rychle zadýchám. Mám podezření, že mám slabší srdíčko nebo astma... nebo tak něco. Ikdyž mi to nikdo nevěří. Ale těch 3,8 km mi dalo zabrat. Možná to ani nebylo tolik, co jsme uběhla já. Ale já si myslím, že já jsem tak 3 km uběhla a něco jsem i šla, protože jsme opravdu nemohla dýchat a myslela jsem, že se každou chvíli zadávím. Potom jsme šly s Luckou - to je ta kamarádka, se kterou sedím, na workout. Dlouho jsem tam nebyla, tak jsem si aspoň trošičku dala do těla.


CHI

23. august 2014 at 17:47 | Kača |  my personality
BUDE ČLÁNEK o houbách pravděpodobně do 2 dnů.. Snad dnes

Mojito

20. august 2014 at 17:03 | Kača |  drinks
Ahoj!!!
Udělala jsem novou rubriku s názvem: d r i n k s takže doufám, že se bude líbit.


Napadlo mě, že bych sem přidávala:
drinky
koktejly
moje recepty
recepty světové a ozkoušené
rozdíly mezi různými drinky
sirupy, které potřebuji k míchání
druhy míchání apod.

drunk