November 2013

25 facts about me

12. november 2013 at 18:52 | Kača |  my personality


Admin
1. je mi 16 a půl
2. bydlím v Brně
3. chodím na hotelovou školu do druháku
4. přišla jsem o nejlepší kamarádku svojí vlastní vinou
5. nesladím čaj
6. jezdím na snowboardu
7. mám psa, králíka a dvě andulky
8. uklidím si a druhý den mám bordel
9. líbí se mi Paříž
10. miluju angličtinu a slovenštinu
11. chybí mi moje stará nejlepší kamarádka každý den
12. miluju čokoládu
13. sleduju Pretty little liars
14. miluju muže jménem Olly Murs
15. mám ráda hokej. (HC Kometa Brno)
16. hrála jsem florbal a tenis
17. mám modrý oči
18. miluju hnědý oči
19. mám ráda pomerančový džus
20. učím se ruštinu, ale už se v tom ztrácím
21. miluju focení
22. chci jít na Vysokou do Prahy
23. chci do Anglie
24. chci se naučit dokonale anglicky
25. chci Ezru Fitze♥
Kača

01 People

10. november 2013 at 17:48 | Kača |  photography
Hi guys,
Táááák tohle je moje kamarádka. Asi mě zabije, až zjistí, že jsem tu fotku někde publikovala, ale mně se ta fotka líbí. Bylo to součástí našeho podzimního focení na zrcadlovku. Bylo to super. Skvělý pocit držet v ruce Nikon. Konečně větší foťák než ten, co mám já. Tak teď něco o ní. Je to moje kamarádka od dětství. Jmenuje se Karolína. Přezdívka je Lejzí. Chodily jsme spolu do školky. Bydlí semnou v baráku, takže to je celkem sranda. Jednu dobu jsme se přestaly bavit, bylo to takový to školní období. Každá chodila jinam do školy. Později jsme se potkaly. Bylo to 4.12.2009. Od té doby jsme se strašně začaly bavit a staly jsme se nejlepšíma kamarádkama. Vydržely jsme to spolu téměř 2 roky. Teď už se tolik nebavíme, ale jsme pořád super kamarádky, které si věří. Jop. Nevím, co dodat, snad se fotečka líbí a bude mít úspěch. Mám ju ráda, je to skvělá kamarádka.


Bitches!

10. november 2013 at 15:42 | Kača |  bullshit
Peoples are so fake!
Lidi jsou svině. Jsou falešní a lžou. K tomu se udává jeden citát, který se mi už delší dobu líbí.
Everybody lies - aneb každý lže.
Co je na tom pravdy? Lže každý, ikdyž říkám že nelže. Než někoho obviníte ze lži, tak začnite od sebe. Taky lžete. Ikdyž ne každému. ANO. Existují lidi, pro které jste ochotni udělat cokoliv a kterým jste nikdy nelhali. Ale naopak jsou tu takové lidi, pro které uděláte cokoli, ale lžete. Lžete třeba pro jejich dobro. Ikdyž lepší hnusná pravda než škaredá lež. Jak pro koho. Může vám poradit milion dvěstě tísíc lidí, ale vy si to stejně uděláte podle sebe. Znám to od sebe, když mi někdo poradí. Poděkuju, aby se neřeklo. Je to slušnost. Ale i tak si udělám, co chci já, když toho později lituju. Ale pozor.
Nikdy nelituj toho, co si udělat, protože si to v danou chvíli udělat chtěl.


Kača♥
Snowboarding

9. november 2013 at 22:30 | Kača |  my personality
Co mě baví aneb co miluju
Láska. Oddych. Dobrá nálada. Jiné myšlěnky. Kamarádi. Smích. Adrenalin. Rychlost. Skoky. Pády. Zvedání. Zima. Sníh. Slunce. Sluchátka. Hudba.
Jo přesně tohle je pro mě snowboarding. Takový sport, při kterém může být člověk sám sebou. Teď budu mluvit hlavně o sobě. Sport u kterého nemyslím na nic špatného. Při kterém neřeším okolní svět a soustředím se na jízdu. Je to něo neuvěřitelného. Pro někoho je to tanec. Pro někoho fotbal. Pro někoho hokej. Pro někoho běh. Pro mě je to snowboard. Miluju ten sport, vlastně ze sportů není nic, co bych milovala víc. Du ke vahu, do náprsní kapsy, určené na mobil si dám mobil a protáhnu speciálním otvorem na sluchátka sluchátka. You don't say. Dám si jen jedno sluchátko, protože je to celkem nebezpečný.
Jezdím na pravou nohu, takže pravou uvážu. Lidi, co nejezdí na prkně si říkají, že by je to odepínat nebavilo, mně to baví. A du na vlek. Nejlepší je lanovka, to je jasná věc, ale ani kotva není k zahození. Vyjedu nahoru. Někdy sednu na prdel. Někdy ve stoje, když je tma rovinka. A zapnu druhou nohu. Rukama poklepu prkno. To dělám před každým ježděním, pro štěstí. Nasadím brýle. Naskočím a jedu. Miluju, když se rozjíždím. A když pak jedu tak průměrnou rychlostí a vjedu na skokánek a skočím. Neskáču nějaký 10 metrový. Ale takový ty menší. Metrový a letos chci zvýšit. Je to super. ikdyž 84krát spadnu, tak po 85 se zvednu a jedu znova! Za skoku si chytím i prkno. Boží adrenalin. A taky jsme se u toho už dvakrát přizabila. Jednou to odnesla ruka. Zápěstí. Když jsem vyjela skokánek, otočila se a jela zpátky dolů a tam jsem pod sebe dala ruku. A po druhé jsem jela k vleku a vrazila bokem do železné tyče. Taky moc super. Ale je to fakt super, strašně se těším. Letos další lyžák takže jsme s kamarádkama maximálně natěšený!
Jedna z písniček na prkno mezi mojí sbírkou. Je na jízdu fakt skvělá!Kačaaa♥

01 Kessy

9. november 2013 at 14:36 | Kača |  photography
Taaaak, tohle je moje prckaa♥. Jsou jí dva roky a 9 měsíců (20.1.2013 . jí budou 3 roky). Je to takový moje štěstíčko, ikdyž se mi sní občas opravdu nechce jít ven. 76 Třeba když prší a ona semnou nerada chodí, protože doma je maminka. Ale když je pěkně, opravdu du s ní ráda. Miluju ji. Výjdeme z baráku a ona mě hned táhne na výběh, protože jí tam vždycky hážu šišku a mamka sní chodí jinam. !994! Vždycky ju pustím. Běhám s ní a děláme spolu kraviny. Příjde mi fakt jako taková ta nejlepší kamarádka. Ikdyž je to takový pojem. 764 Je skvělá. Kolikrát si hrajeme i doma. Vezme si hračku a místo toho, aby mi ju donesla a chtěla, abych jí ju házela... néé.. ona mi ju nechce dát a já ju musím honit. Takže vždycky po celým obýváku běhám za psem, div se nezabiju. Jednou jsem se bouchla o roh stolu. 1271 Slušná bolest. Ale stojí to za to, nedokážu si představit ju nemít. 1369 Nedokážu si představit víkendová rána. !968! Když mamka řekne "Jdeme vzbudit Katku." A Kessy hned běží. Skočí mi do postele. A začně mi olizovat celý obličej. !994! Není to příjemný, ale rozhodně příjemnější než když mě vzbudí zvuk budíku. Když mamka žehlí nebo vysává, Kessy je hned u mě v posteli, ocas zkroucený. Bojí se. A vždycky de za mnou. 923 Miluju ji a ikdyž se mi opravdu někdy nechce s ní ven, nevymněnila bych ju za nic !!


Kačaaa^

02 Shoes

9. november 2013 at 14:05 | Kača |  photography
Ahoj lidi!
Dlouho jsem nic nepřidala a upřímně pořád nevím, co psát, proto sem dávám jednu fotku, kterou jsem fotila teď nedávno v říjnu. Fotka je hezčí, protože není pořízená z mého foťáku. Fotka je z kamoščiné zrcadlovky Nicon, ale je to moje fotečka. Těším se, až půjdeme s kamarádkou zase fotit. Ale půjdeme asi v zimě, teď už není co fotit a podzimní fotky už máme, takže úkol splněn :) U téhlo fotky je jen jedna věc, která se mi nelíbí. A to je ta, že ty listy nejsou moc barevný. Strašně hezký kdyby byly ještě trošku do zelena a některé žluté a červené ! :)


Kačaaa^

My photos!

2. november 2013 at 23:54 | Kača |  photography
Hi peoples!
Rozhodla jsem se udělat jednu rubriku, kde budou fotky pořízené přímo z mého foťáku. Není to žádná zrcadlovka, ale i tak to dělá celkem pěkné fotky. Jo zrcadlovku tu by si snad přál každý. Kdo ne, tak je asi blázen. Je to boží foťák a mám tu čest s ním fotit, když jdeme s kamarádkou. Ale doufám, že si i jednou pořídím ten velký foťák. Jinak používám svého malého miláčka. Ale později, po střední škole.. bych si chtěla udělat kurz fotografování. Fotit lidi. Přirodu. Svatby. Všechno. Bylo by to strašně hezký. A přividělávat si třeba ke studiu, to by nebylo špatný. A dělat něco, co člověka baví je ještě lepší.
Mám foťáček S O N Y Je to 20Mpx.kompaktní fotoaparát se 32 zoom. Černý, středně velký. Nevyznám se ve foťákách, ale tenhle je super. Nevím, co dál dodat. Snad se budou alespoň některé z mých fotek líbit :)


xoxoo
Kačaaa♥!!

Trust but verify^

2. november 2013 at 23:19 | Kača |  bullshit
Trust but verify,
nebo také: důvěřuj ale prověřuj. He *111* Důvěřujte lidem a mějte je rádi, ikdyž je to někdy sakra těžký, ale něočekávejte od nich dokonalost. Protože nikdo není dokonalý. Občas děláme pro lidi to, co si myslíme, že jsou oni ochotni udělat pro nás. Ale oni občas neudělají nic. Neudělají nic užitečného. Nic dobrého. Někdy to ale není ani nic zlého. Ikdyž tohle se stává opravdu málo kdy. Většinou Vás srazí na dno Váš nejlepší přítel a když né on tak je to další přítel. Další kamarádka, o které si už konečně myslíte, že je tu pro Vás. Nechápu, jak si někdo může hrát na kamarádku 5 let a pak Vás srazit na dno. Možná že to není vina jen té kamarádky, ale dokáží ju ovlivnit i další Vaši 'věrní kamarádičci'. Možná je to i Vaše vina, že je to tak jak to je. Já osobně jsem to pokazila, jak nejvíc jsem mohla. Ale teď už s tím nic neudělám. V takovém případě je nejlepší smířit se s realitou a nebýt pořád ta malá naivní holčička, co čeká, až se jí vrátí nejlepší kamarádka. Jenže, když nemáte komu napsat svůj problém. Když nemáte komu napsat, jaký byl dneska den. Když nemáte komu napsat o hádce s kamarádkou. Když se nemáte komu vybrečet na rameno. Když nemáte vlastně nikoho, komu by jste toho mohli říct tolik jako právě nejlepší kamarádce. Jste v koncích. Nešťastnej (sn) *2362*
Je těžké někomu tady vůbec věřit. He *111* Neznáš ho ani týden. Ani měsíc. Ani tři měsíce. Ani půl roku. Ale jak chcete věřit někomu koho znáte krátkou dobu, když člověk, kterého znáte celý život Váš srazí na kolena? Když člověk, který o Vás ví všechno to ve finále všechno použije proti Vám. Když někdo koho milujete, ze všech nejvíc, Vás nechá být, protože si najde někoho lepšího? Hezčího? Nebo chytřejšího? Žárlivost je hrozná věc, ale nevěra je horší. Možná tady není správnou otázkou to, zda se má nevěra tolerovat, ale spíše to jestli ještě chceme věřit, zda si mohou být dva ldié věrní. Ale než se pustíme do zbytečných hádek a pomluv, nejdřív si to pořádně zjistíme. Ve finále by jsme na to mohli dojet jenom a jenom my.. Nešťastnej (sn) *2362*


Kačaaa Nešťastnej (sn) *2362* !


Hi November!

1. november 2013 at 23:32 | Kača |  bullshit
Hi November! Sdíško *2001*
Ahojky, tak a je tu listopad.PFfff dlouhej jazyk *1586* Listí skoro opadané. Zima čím dál větší a větší. Za necelé dva měsíce jsou tu Vánoce. Já osobně se nijak zvlášť netěším. Na co řešit to, co bude. Když se má řešit to, co je právě teď? L i s t o p a dSdíško *2001*. Pro některý jen další měsíc školy.Jo! *2248* Pro některý další měsíc práce.Jo! *2248* Pro mě měsíc, kdy mám svátek. Jooop. Asi před 2 rokama začlo 2. listopadu sněžit. Já pořád doufám, že to konečně příjde sem. Byl by to fakt krásný svátek (25.11.). Kolikrát se mi o tom i zdálo.Jo! *2248* Zdálo se mi, že jsem se koukla z okna a sněžilo. Všechno bílé. Auta.Ano *3931* Stromy.Ano *3931* Sílnice.Ano *3931* Chodníky.Ano *3931* Myslím a doufám, že letos bude krutá zima. PFfff dlouhej jazyk *1586* Vytáhnu prkno a bude to super. Ale teď zpátky k listopadu...
November, Please be good! Sdíško *2001*


Kačaaaa!